Transport Zmarłych

Transport pogrzebowy jest integralną częścią ceremonii pogrzebowych i musi być starannie zorganizowany. Zakład Pogrzebowy Hades z Łodzi, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich Klientów, jest w stanie zorganizować przewóz Zmarłych na terenie Polski oraz poza jej granicami. Jest to możliwe dzięki harmonijnej współpracy z wieloma podmiotami oraz instytucjami, zaangażowanymi w ten skomplikowany nieraz proces. To gwarantuje nie tylko sprawne przeprowadzenie transportu Zmarłych, ale również dopełnienie niezbędnych w takich przypadkach formalności, wymaganych prawem polskim oraz przepisami innych państw.

Aby otrzymać więcej informacje na temat krajowych i międzynarodowych usług transportowych, zachęcamy do kontaktu z firmą Hades z Łodzi, w celu wyjaśnienia wątpliwości.

Nasz tabor samochodowy obejmuje kilka karawanów pogrzebowych. Są wśród nich m.in. Fiaty Scudo oraz Mercedes Vito. Nasze samochody firmowe biorą udział w uroczystościach żałobnych, a także służą w codziennych zadaniach związanych z realizacją usług pogrzebowych.

Transport zmarłych
Right Menu Icon