Organizacja pogrzebu

Zakład Pogrzebowy HADES z Łodzi ma doświadczenie przygotowania i realizacji zarówno pochówków tradycyjnych, jak i tych z uprzednią kremacją. Organizujemy pogrzeby wszystkich obrządków oraz uroczystości żałobne o charakterze świeckim.

W przypadku wyboru kremacji zajmujemy się każdym aspektem jej organizacji. Pomagamy skompletować potrzebne dokumenty, doradzamy w wyborze akcesoriów pogrzebowych – jak trumny (w tym także trumny kremacyjne) czy urny – a także dbamy o odbiór prochów Osoby Zmarłej i przeprowadzenie uroczystości żałobnych do końca.

W przypadku wyboru pochówku w formie tradycyjnej również dbamy o drobiazgowe spełnienie Państwa oczekiwań, względem przygotowania i przebiegu tej uroczystości. Wiemy, jak ważny jest każdy szczegół, dlatego pomagamy dobrać odpowiednie usługi oraz akcesoria pogrzebowe.

Przygotowujemy wraz z Państwem nekrologi, publikowane w prasie lokalnej, oraz klepsydry – umieszczane w wybranych lokalizacjach. Zapewniamy również oprawę muzyczną. W zależności od indywidualnych życzeń naszych Klientów – muzykę na pogrzebie może wykonywać instrumentalista (np. trębacz) lub też może być ona odtwarzana z tzw. playbacku.

Jeśli Państwo tego potrzebują, możemy również pomóc w organizacji stypy.

Organizacja pogrzebów w Łodzi

W celu uzgodnienia wszystkich szczegółów uroczystości pogrzebowych zapraszamy do naszego biura w Łodzi przy ul. Odyńca 42. Aby ułatwić dotarcie do naszej siedziby osobom niezmotoryzowanym lub też mającym problem z poruszaniem się – dajemy możliwość skorzystania z transportu samochodowego. Nasz pracownik jako kierowca pozostaje do dyspozycji rodziny osoby zmarłej przez cały czas przygotowań do pogrzebu.

Jeśli dotarcie do naszego biura jest niemożliwe – oferujemy Państwu skorzystanie z usługi tzw. mobilnego biura, które pozwala ustalić wszystkie szczegóły pogrzebu w dogodnym dla Państwa miejscu i czasie, np. w miejscu zamieszkania.

Organizacja pogrzebu
Right Menu Icon