Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Tomasz napisał/a 12 stycznia 2021:
Usługi pogrzebowe naprawdę wysokiej jakości - polecam firmę
Elżbieta Kazanowska napisał/a 10 grudnia 2020:
Dziękujemy firmie za Hades za pomoc i organizację pogrzebu naszego kochanego teścia tatę dziadka zabrał nam go Covid wszystko na bardzo wysokim poziomie dziękuję pani Agnieszce i wszystkim pracownikom w tych ciężkich dla nas chwilach Elżbieta Kazanowska Polecam
Iwona P. napisał/a 17 listopada 2020:
Bardzo dziękuję za pomoc przy organizacji pogrzebu Taty. Sprawa była utrudniona ze względu na fakt zakażenia tym paskudnym Covidem ale udało się wszystko wykonać jak należy.
Anna S. napisał/a 14 lipca 2020:
Po prostu polecam, w Hadesie ktoś mnie w końcu słuchał a nie próbował sprzedać jak najwięcej i jak najdrożej.
Barbara Stanisławska napisał/a 29 kwietnia 2020:
Firma Hades jest znana mnie i siostrze z solidności. Pracownicy są ładnie ubrani i mają czyste buty, poważne osoby i poważna firma -polecam
Mąż Józef napisał/a 15 lutego 2020:
Pogrzeb mojej żony Aliny to było przeżycie trudne i piękne. Dzięki pracownikom firmy Hades, którzy towarzyszyli mnie i mojej rodzinie w tych momentach, łatwiej było je przetrwać.
Renata J. z Rodziną napisał/a 9 grudnia 2019:
Gdy nadchodzi śmierć, wtedy wszystko się sypie. Tym bardziej jestem wdzięczna, że w zakładzie pogrzebowym Hades mogłam znaleźć wsparcie i pomoc - nie tylko w kwestii przewozu ciała mojego Brata z Niemiec, ale i we wszystkich sprawach kremacji i pochówku. Raz jeszcze dziękuję.
Ewa G. napisał/a 27 października 2019:
Gdy zmarł mój mąż Henryk, firma Hades bardzo nam pomogła. Pani Agnieszka otoczyła nas dyskretną uwagą i zadbała o wszystko. Wielka życzliwość i wielka kultura. Dziękuję.
Ania i Zbyszek z Rodzinami napisał/a 14 lipca 2019:
Wszystko na czas i wszystko piękne - tak zapamiętamy pogrzeb Taty. Firma Hades to pewne miejsce i ludzie, którzy naprawdę pomagają. I współczują.
Rodzina Wójcickich napisał/a 1 maja 2019:
Dziękujemy za pomoc w organizacji pogrzebu naszej Babci i Mamy Jadwigi. Od pierwszej rozmowy z Panią Agnieszką z Hadesu mieliśmy spokój wewnętrzny. Towarzyszył nam on do końca uroczystości.
Right Menu Icon