Akcesoria pogrzebowe

Tak, jak za życia pragnęliśmy dla naszych Zmarłych tego, co najpiękniejsze i najlepsze – tak samo pragniemy im podarować w czasie tego ostatniego pożegnania. Choć wiemy, że tego nie widzą, ale wierzymy, że w łączności serc docenią nawet nasze najmniejsze gesty. To dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór akcesoriów pogrzebowych.

Zakład Pogrzebowy Hades posiada bogaty asortyment trumien i urn oraz różnorodnych akcesoriów pogrzebowych. Jesteśmy pewni, że każdy z Państwa znajdzie wśród oferowanych przez nas artykułów funeralnych to, co będzie spełniać oczekiwania – zarówno pod względem formy, jak i pod względem cenowym.

Dysponujemy wieloma modelami trumien. Są one wykonane z różnych rodzajów drewna. Są wśród nich także trumny kremacyjne – nielakierowane i pozbawione metalowych ozdób. Oprócz trumien o standardowych wymiarach jesteśmy także gotowi – na specjalne zamówienie naszych Klientów – zapewnić trumnę w rozmiarze niestandardowym lub ze zdobieniami i wykończeniem wykonanymi na życzenie.

Akcesoria pogrzebowe w Łodzi

Zakład Pogrzebowy Hades posiada też duży wybór urn. Najpopularniejsze wśród nich to:

  • urny metalowe
  • urny drewniane
  • urny kamienne
  • urny szklane

Chętnie doradzimy w wyborze tak, aby byli Państwo usatysfakcjonowani i mieli pewność, że zakupione akcesoria pogrzebowe są tymi, które najbardziej odpowiadają Państwa oczekiwaniom.

Akcesoria pogrzebowe
Right Menu Icon